ONLINE
RANDEVU

DOKTOR TAKVİMİ
RANDEVU
BTL Exilis Elite

Derin dokuda yağ azaltma ve cilt tonusunu düzeltmede, yüzeyde ise cilt sıkılaştırma ve kırışıklık gidermede kullanılan BTL EXILIS ELITE.

Saten yüz germe tedavisi, sadece uygulamanın eğitimini almış uzman kişiler tarafından uygulanır. Bu uygulama özellikle iğneli işlemlerden hoşlanmayan, ameliyat düşünmeyen ya da ameliyat olacak kadar cilt problemi olmayan kişiler için idealdir. Uygulamanın başarılı olabilmesi için seanslara düzenli gelinmeli ve uygulama yapan uzman tavsiyelerine uyulmalıdır.
Saten yüz germe tedavisi, ultrason dalgaları ile radyofrekans enerjisini beraber kullanabilen tek cihaz olması ile büyük bir fark yaratmaktadır.
Ağrısız, komplikasyonsuz ve her mevsim yapılabilen bir tedavi olması sayesinde gençleşmenin son yıllardaki en doğru yolu olarak güvenle uygulama yaptırılabilir.

Dünya çapında birçok merkezde uygulanan Saten yüz germe işlemi (BTL Exilis Elite) birçok mecrada estetik alanındaki medikal cihazlar içinde lider seçilmiş ve son yılların dünya çapındaki en iyi ‘'MyFace MyBody Awards Winner’’ ödülünü almıştır.
Saten yüz germe uygulaması sonrasında kolajen aktivasyonu maksimuma ulaşır ve her geçen gün gençleşen diri bir cilt ortaya çıkar. Bu sonuca 'saten etkisi' denir.

Saten yüz germe işlemi, cilt sıkılaştırma, şekillendirme ve gençleştirme için kullanılan, etkisi kanıtlanmış, FDA onaylı bir teknolojidir. Yüzdeki yaşlanma belirtilerini ameliyatsız tedavi seçenekleri ile gidermek isteyen her yaştan hasta için güvenlidir.

Hangi durumlarda uygulanabilir ?

● Göz kapağı sarkması

● Göz altı torbalanması

● Göz altı ve göz çevresi kırışıkları

● Dudak üstünde oluşan çizgilenme

● Elmacık ve çene hattını belirginleştirme

● Burun kenarı oluğunu azaltma

● Gıdı toparlama ve sıkılaştırma

● Boyun bölgesindeki kırışıklıklar ve sarkma tedavisinde uygulanabilir.

Diğer Hizmetlerimiz

BTL Emsculpt
BTL Emtone
BTL Exilis Elite
Coolsculpting
Mezoterapi
Saç Mezoterapi
PRP
Derma Pen
Paris Işıltısı
Gençlik Aşısı
Cilt Bakım
Ozon Terapi
Ozon Sauna
Glutatyon
C Vitamini
OBAGI
Medik8

Hayatınıza Güzellik Katmak İçin
Sizi Arayalım.