ONLINE
RANDEVU

DOKTOR TAKVİMİ
RANDEVU
Coolsculpting

Bölgesel zayıflama yöntemi olan CoolSculpting tedavisinin vücuttaki 9 farklı bölgede etkili olduğu FDA tarafından onaylanmış ve teknolojinin karın, bel, kalça, basen, sütyen hattı, sırt, üst kol, gıdı ve çene hattındaki fazlalıklarda güvenle kullanılabileceğine, bu bölgelerdeki fazlalıklarda etkili bir tedavi olduğuna karar verilmiştir. Tedavi uygulanan yağ hücreleri dondurulur ve tümüyle atılır. Konsültasyon sırasında kişisel tedavi planı hazırlanır. Tedavi planında vücut tipi baz alınır. Tedavi 35-60 dakika gibi kısa bir sürede uygulanabilir.

Dünyada 5000’den fazla klinikte uygulanan coolsculpting tedavisi vücut biçimlendirmede, bölgesel yağları gidermekte başarıyla uygulanıyor! Dünya çapında 8 milyondan fazla uygulama başarıyla tamamlandı.Güvenli ve etkili bir tedavi olduğu FDA tarafından onaylanmıştır.Ameliyatsız bir şekilde bölgesel fazlalıklardan kurtulmayı sağlar.Kriyolipoliz teknolojisi, yağ hücrelerini hedef alarak dondurur ve işlem yapılan bölgedeki yağ hücrelerinin %20- %40 kadarını yok eder.Pek çok hastada tek bir seans yeterlidir.

CoolSculpting, çevredeki dokulara zarar vermeden sadece yağ hücrelerini hedef alarak yok eden bir teknolojidir. Uygulama yapılan bölgedeki yağ hücrelerinin bütünlükleri bozulur ve yağ hücresini kalıcı yok eden bir süreç tetiklenir. Kısa bir süre sonra da parçalanan yağ hücreleri vücudun doğal metabolik mekanizmaları ile sistemden atılır. CoolSculpting®️ işleminden hemen sonra hastalar normal günlük yaşamlarına geri dönebilirler. Bir seanstan yaklaşık 3 ay kadar sonra gözle görülür sonuçlar elde edilebilir, fakat arzu edilen sonuçlara bağlı olarak tedavi planında birden fazla seansa ihtiyaç duyulabilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

BTL Emsculpt
BTL Emtone
BTL Exilis Elite
Coolsculpting
Mezoterapi
Saç Mezoterapi
PRP
Derma Pen
Paris Işıltısı
Gençlik Aşısı
Cilt Bakım
Ozon Terapi
Ozon Sauna
Glutatyon
C Vitamini
OBAGI
Medik8

Hayatınıza Güzellik Katmak İçin
Sizi Arayalım.