ONLINE
RANDEVU

DOKTOR TAKVİMİ
RANDEVU
Medik8

MEDİK8 ile CSA Felsefesi Yaşam için, güzel Cilt için temel cilt felsefesidir . C vitamini + güneşten koruyucu güneş kremi ve gece A vitamini düzgün bir şekilde formüle edildiğinde, bu üç bileşen, optimum cilt koruması ve gelişmiş restorasyon sunmak için birlikte çalışır.

C VİTAMİNİ

İyi formüle edilmiş, kararlı C vitamini, kolajen üretimini uyarmanın yanı sıra daha pürüzsüz ve daha parlak ciltler için pigment gelişimini engeller ve önemli bir antioksidan koruması sağlar.

GÜNEŞ KORUYUCU

Cilt yaşlanmasının % 80'inin güneşten kaynaklandığı tahmin edilmektedir. Ne yazık ki, güneşin neden olduğu cilt hasarı sadece güneşli olduğunda meydana gelmez.Gerçek şu ki UV ışınları her yerdedir ve cildi foton yaşlanmasından korumak için günlük olarak yıl boyunca kullanmak esastır.

A VİTAMİNİ

A vitamini, yaşlanma karşıtı bakımının en önemli bileşenlerinden biridir. Hücresel yenilenmeyi hızlandırma ve sebum üretimini azaltma gibi zengin cilt faydalarına sahiptir. A vitamininin kararlı olması ve minimum tahriş ile maksimum gücü sağlamak için bir çeşit kontrollü salınıma sahip olması çok önemlidir.

Diğer Hizmetlerimiz

BTL Emsculpt
BTL Emtone
BTL Exilis Elite
Coolsculpting
Mezoterapi
Saç Mezoterapi
PRP
Derma Pen
Paris Işıltısı
Gençlik Aşısı
Cilt Bakım
Ozon Terapi
Ozon Sauna
Glutatyon
C Vitamini
OBAGI
Medik8

Hayatınıza Güzellik Katmak İçin
Sizi Arayalım.