ONLINE
RANDEVU

DOKTOR TAKVİMİ
RANDEVU
KVKK

Kişisel Verilerinizin Korunması Kanunu Hakkında Aydınlatma Metni

Bir taraftan “Hoşnudiye Mh. 770 Sk. Cassaba Modern B Blok No: 4 Daire: 403 26100 Tepebaşı/ Eskişehir” adresinde Destek Sağlık Hizmetleri İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Aşağıda kısaca “Arwen Clinik” olarak anılacaktır) ile diğer tarafta www.arwenclinic.com internet sitesi ve/veya mobil uygulama (“Site ve/veya Mobil Uygulama”)ziyaretçisi (“Müşteri / Ziyaretçi / Kullanıcı”) arasında ki güvenliği göz önünde bulundurarak, başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, temel hak ve özgürlüklerin korunması amacıyla, kişisel verilerle ilgili düzenlenen Kişisel Verilerin Korunması Kanunu* (“Kanun”) istinaden aydınlatma yükümlülüğü sözleşme akdedilmiştir.

 

Ziyaretçi/Kullanıcının Hak ve Yükümlülükleri

Site ve/veya Mobil Uygulama, herkesin kullanımına açık bir site ve/veya mobil uygulamadır. Site ve/veya Mobil Uygulama üzerinden verilen hizmetler ücretsizdir. Ziyaretçi/Kullanıcı, Site’yi ve/veya Mobil Uygulamayı kullanımında, sözleşmede yer alan tüm şartlara ve Site’nin ve/veya Mobil Uygulamanın ilgili yerlerinde belirtilen kurallara uygun hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Ziyaretçi/Kullanıcıların Site’yi ve/veya Mobil Uygulamayı kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı eylemlerde bulunamaz; sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip kilitleyemez, verileri yanıltıcı girişimlerde bulunamaz; aksi takdirde Ziyaretçi/Kullanıcı Arwen Clinic tarafından bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu üstleneceğini kabul eder.

Site ve/veya Mobil Uygulama içerisinde yapılan yazışmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve Arwen Clinic tarafından önerilmektedir. Yazışmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından ve silinmesinden Arwen Clinic sorumlu tutulamaz.

Ziyaretçi/Kullanıcı, Site’de ve/veya Mobil Uygulamada kayıt yaptırırken, iletişim formu doldururken kişisel ve diğer bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin doğru olmaması halinde Arwen Clinic bu sebeple uğrayacağı tüm zararları derhal tazmin edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Site’de ve/veya Mobil Uygulamada, ziyaretçilere bilgi ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı internet sitelerine ve/veya mobil uygulamalara yönlendiren bağlantılar) ile ilgili riskler Ziyaretçi/Kullanıcı’ya aittir. Arwen Clinic tarafından bu linklere site ve/veya mobil uygulama içeriğinde sadece ziyaretçilere bilgi ve kolaylık sağlamak amacıyla yer verilmektedir.

Site’de ve/veya Mobil Uygulama’da sunulan görsel, yazısal içerik, kişisel kullanım içindir. Site’nin ve/veya Mobil Uygulama’nın içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların, seslerin her türlü hakkı saklıdır; aksi belirtilmedikçe, ticari ya da kişisel amaçlarla, izinsiz kullanılamaz.

Arwen Clinic izni ve onayı olmaksızın, Site’de ve/veya Mobil Uygulama’da yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde ve/veya mobil uygulamada yayınlamak veya link vermek yasaktır.

Ziyaretçi/Kullanıcı, Arwen Clinic Site’de ve/veya Mobil Uygulamada yer alan telif haklarına tabi çalışmalarını hiçbir surette kullanamaz, yeniden satamaz, paylaşamaz, dağıtamaz, sergileyemez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, işleyemez, bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz, hazırlayamaz. Aksi takdirde, Ziyaretçi/Kullanıcı, Arwen Clinic uğramış olduğu veyahut uğrayabileceği tüm zararlardan sorumlu olacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı Arwen Clinic ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Arwen Clinic Hak ve Yükümlülükleri

Aşağıda belirtilen durumlarda, Arwen Clinic kanundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme hakkı bulunmaktadır:

Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olmayan bilgilerin Site’ye ve/veya Mobil Uygulama’ya kaydedilmesi durumunda;

Site’de ve/veya Mobil Uygulama’da yer alan çalışmaların ve verinin kısmen veya tümüyle kopyalanarak kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda;

Site’nin ve/veya Mobil Uygulama’nın genel güvenliğini tehdit edecek, Site’nin ve/veya Mobil Uygulama’nın ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda;

Ziyaretçi/Kullanıcının, Arwen Clinic kampanyalarının, satış sisteminin veya Site’nin ve/veya Mobil Uygulama’nın herhangi bir açığından (teknik vs.) faydalanarak Arwen Clinic’e zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması şeklinde satış sisteminin veya Site’nin ve/veya Mobil Uygulama’nın kötüye kullanılmasının Arwen Clinic tarafından tespit edilmesi durumunda,

Ziyaretçi/Kullanıcının, Site’yi ve/veya Mobil Uygulama’yı kullanımında, Sözleşme’de yer alan tüm şartlara ve Site’nin ve/veya Mobil Uygulama’nın ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki mevzuata aykırı hareket etmesi durumunda.

Doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Ziyaretçi/Kullanıcıya aittir.

Gizlilik Ve Veri Güvenliği Politikası

Destek Sağlık Hizmetleri İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ziyaretçilerinin gizlilik haklarına ve kişisel verilerinin korunmasına büyük önem vermekte, Kişisel Verilerin Korunması hakkındaki yasal düzenlemelere uymakta ve aşağıda açıklanan “Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikası”nı uygulamaktadır. Aşağıdaki maddeler, sitemizde ve/veya mobil uygulamamızda toplanan ziyaretçi ve kullanıcı bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihlerinizin yanı sıra kişisel verilerin nasıl güvenceye alındığı, hangi tür kişisel verilerin hangi amaçlarla işlendiği, kişisel verileriniz ile ilgili haklarınız gibi konuları içermektedir.

Arwen Clinic internet sitesi ve/veya mobil uygulama içinde sorularınıza cevap vermek ve yeni veya değiştirilmiş hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek için (örn. isminiz, cep telefon numaranız, e-posta adresiniz)

Haber bültenleri ve kataloglar gibi pazarlama teklifleri göndermek için (örn e-posta adresiniz ve isminiz)

Ürünlerimiz hakkında teknik bilgi ve fiyat listesi için (örn. isminiz, telefon numaranız, adresiniz)

Kişisel bilgilerinizi, size uygun pazarlama teklifleri ve bilgileri sunmak adına analiz etmek için (örn. e-posta adresiniz)

Toplanan Bilgilerin Kullanımı

Sitede ve/veya Mobil Uygulama’da toplanan bilgiler aşağıdaki amaçlar için kullanılır:

Müşterilerimizle ilgili iletişimi sağlamak

Ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek

Trend analizleri ve istatistiksel analizler yapmak

Sitenin ve/veya Mobil Uygulama’nın güvenliğini güçlendirmek

Toplanan Bilgilerin Paylaşımı

Sitede ve/veya Mobil Uygulama’da toplanan bilgiler, müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve Arwen Clinic size karşı taahhütlerini karşılamak amacı ile yurtiçinde ve yurtdışında birlikte çalıştığımız firmalarla (çağrı merkezi, veri tabanı vb. hizmetleri firmaları ile), Destek Sağlık Hizmetleri İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin ait olduğu grup firmaları ve kanuni yükümlülüklerin gerektirdiği noktalarda ilgili devlet mercileri ile paylaşılabilir. Ancak; verileriniz her halukarda Destek Sağlık Hizmetleri İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından korunmakta ve verilerinizin paylaşıldığı tüm firmaların da aynı önem ve gizlilik seviyesinde hareket edilmesi sağlanmaktadır.

Bunların dışında, bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. şahıs ya da tüzel kişilerle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satılmamaktadır.

 

Bilgilerin Güvenliği

Destek Sağlık Hizmetleri İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  müşterilerinin bilgilerinin güvenliğine büyük önem vermekte ve bunu sağlamak adına en ileri teknolojiye sahip araçlarla çalışmaktadır. Sitemizin ve/veya Mobil Uygulamamızın güvenliğini sağlamak amacı ile güvenli ortamlarda her türlü fiziksel, elektronik ve yönetimsel önlem alınmıştır. Tüm bilgiler yurtiçinde ve yurtdışında yer alan güvenli sunucularda saklanmakta ve yedeklenmektedir.

Sitemiz ve/veya Mobil Uygulamamız üzerinden alınan bilgiler SSL (Secure Socket Layer) olarak adlandırılan ve güvenli bilgi aktarımı sağlayan teknoloji ile taşınır. Sitemiz ve/veya Mobil Uygulamamız üzerinde aktardığınız sayfalarda tarayıcınızın adres satırında en sağda (kullandığınız tarayıcıya bağlı olarak) bir kilit ya da anahtar resmi ve bu adres satırında bulunan adresin ilk harflerinin http’den https’e dönüştüğünü göreceksiniz. Bunları görmeniz durumunda sitemizin ve/veya mobil uygulamamız güvenli sunucuları üzerinde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Hayatınıza Güzellik Katmak İçin
Sizi Arayalım.